Sitemizde şuan toplam 5250 film bulunmaktadır.

Düğün Dernek izle- Düğün Dernek full hd izle- Düğün Dernek tek part izle

0
( Yüksek Kalite )

Düğün Dernek izle- Düğün Dernek full hd izle- Düğün Dernek tek part izle

Düğün Dernek izle- Düğün Dernek full hd izle- Düğün Dernek tek part izle- Düğün Dernek +30 dakika, Düğün Dernek tek parça izle- Düğün Dernek filmi full izle


Düğün Dernek +30 dakika izle – Düğün Dernek izle – Düğün Dernek full indir izle. Düğün Dernek yeniden vizyonda. Düğün Dernek yeni versiyonu izlemek için tıkla. İşte Düğün Dernek +30 dakika izle – Düğün Dernek yeni versiyonu izle – Düğün Dernek full indir izle
Gişe rekorları kıran, başrollerinde Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ı oynadığı Düğün Dernek filmi şimdi de Düğün Dernek +30 ile sinemaseverlerle buluşacak. Düğün Dernek +30 21 Mart Sinemalarda! Düğün Dernek izle Düğün Dernek +30 DK fragmanı izle…İzlenme rekorları kıran Düğün Dernek filmi +30 DK ile yeniden vizyonda. 21 Mart tarihinde vizyona girecek Düğün Dernek filmi +30 DK daha sürecek. İşte yeni Düğün Dernek filmi izle. Çok konuşulan o fragman.Düğün Dernek filmi hasılat rekorları kırarak 2014 seneyin Dünya’da dahi en çok izlenen filmlerinden birisi olma yolunda güvenilir adımlarla ilerliyor.

Son otuz yılın en çok izlenen filmi Düğün Dernek geçtiğimiz pazar sabahı bakımından 6 milyon 600 bin 893 kişi tarafından izlendi.’İşler Güçler’ ekibinin sinema filmi ‘Düğün Dernek’ bir gün önce bakımından ‘Fetih 1453’e ait olan son otuz yılın en çok izlenen filmi olma rekorunu elinden aldı. Düğün Dernek filminin gösteriminin 12. haftasında gelen rekor doruğun yeni sahibi olarak tarihe geçti. Televizyonların popüler dizisi ‘İşler Güçler’ ekibinin sinema filmi ‘Düğün Dernek’ bir gün önce bakımından ‘Fetih 1453’e ait olan son otuz yılın en çok izlenen filmi olma rekorunu elinden aldı.

Düğün Dernek filmi bir gün önce sabah bakımından 6 milyon 600 bin 893 kişi tarafından izlendi. Selçuk Aydemir’in senaryosunu yazıp yönettiği ‘Düğün Dernek’in gösteriminin 12. haftasında gelen rekoru aslında sürpriz olarak nitelendirilebilir. Tüm zamanların en çok izlenen 20 filmi Zira 4 milyon 33 bin kişinin seyrettiği ‘Recep İvedik 2’ye yaklaşık 2.2 milyon fark atarak iki yıl önce rekor kıran ‘Fetih 1453’ün uzun müddet geçilemeyeceği düşünülüyordu. Üstelik ‘Düğün Dernek’, ‘Eyvah Eyvah 3’, ‘Patron Mutlu Son İstiyor’ gibi gişe devi rakiplerine rağmen hâlâ izlenmeye de devam ediyor.

‘Düğün Dernek’in, rekoru 7-7.5 milyona kadar yükseltmesi bilave ediyor. Bu hafta gösterime giren ‘Recep İvedik 4’ün ise ‘Düğün Dernek’i nasıl etkileyeceği merak konusu. Sivas’ta imece usulü bir köy düğünü yapmaya kalkan dört kafadarın hikâyesini anlatan ve başrolünde Ahmet Kaide, Murat Cemcir, Rasim Öztekin ile Devrim Yakut’un yer aldığı ‘Düğün Dernek’, yapımcısına da servet kazandırdı. Filmi yaklaşık 70 milyon TL’lik gişe kazancı elde etti. Filmin konusu; Çekimlerini Sivas’ta yaptığı Düğün Dernek muhteşem oyunculukları, iyi örülmüş senaryosu ve mahalli motifleriyle izleyicisine kahkaha dolu 106 dakika veriyor. Filmi sinemada vizyonunun ikinci gününe eşit getirebildim. Buna rağmen hatrı sayılır bir kalabalık ile takip ettim. Pazar günü aldığım duyumlara göre sinema salonlarında kuyruklar oluşmuş ve birçok kişi filmi izleyememiş 🙂 Keşke tüm filmlerimiz bu şekilde yoğun alaka görse diyor ve filmin ayrıntılarına iniyorum.

Düğün Dernek vizyonda olduğu kadar popüler arama motorları tarafından da epey ilgiyle izleniyor. Google ve Yandex gibi dev arama motorlarının izah ettiği verilere göre geçen haftanın en çok aranan trendleri arasında ilk sıraları Düğün Dernek filmi paylaşıyor. Düğün Dernek filminin yönetmeni Selçuk Aydemir ve oyuncular Ahmet Kaide ile Murat Cemcir yeniden bir arada. ‘Çalgı Çengi’ ve ‘İşler Güçler’in ardından ‘Düğün Dernek’ için bir araya gelen ekibe bu defa Rasim Öztekin ve Zerrin Sümer gibi adlar de eşlik ediyor. Başrolü yeniden Ahmet Kaide ve Murat Cemcir’in paylaştığı “Düğün Dernek” adlı film, 6 Aralık’ta vizyona girecek. Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği yapımda Kaide ve Cemcir’in yanı sıra Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Şinasi Yurtsever ve İnan Eriş Torun da rol alıyor. Film, Sivas’ta imece usulü düğün yapmaya kalkışan dört kafadarın komik maceralarını konu alıyor.

İsmail, Sivas’ın Esenyurt köyünde yaşar. Yurt dışında yaşayan oğlu Tarık, bayram günü çat kapı gelir. Ailesi mutluluktan dört köşe olsa da gelişinin sebebi vardır: Sevgilisi Monica’yla aynı ülkede yaşamak için evlenmesi gerekir. İsmail oğlunun sade nikahla evlenmesine razı olmaz. Elde avuçta para yokken, tüpçü Fikret, boks salonu işleten Çetin ve köy öğretmeni Saffet’le bir olur; oğluna kısa sürede şarkılı türkülü düğün hazırlığına koyulur. Türü sadece komedi olan projelere çekimser davransam da “Çalgı Çengi”yi hayli beğendiğim için, fragmanını seyrettikten sonra hiç düşünmeden sinema salonuna koştum. Neticede diyalog ve esprilerin kaliteli olduğuna şahittim. Selçuk Aydemir projelerini diğerlerinden ayıran en önemli şey komediyi ucuz yollardan yakalamak yerine zekanın kullanılmasıdır. Kaliteli diyaloglar, etkileyici oyunculuklar, mekan ve dekor kullanımı çıtayı hayli yükseltiyor. “Çalgı Çengi”de Ankara’ya seyahat etmiştik.
Şimdi sıra Sivas’ta! Yöresel detaylar hayli ön plandadır. Zaman zaman şiveyi anlamakta zorluk çeksem de üzerinde fazla baskı yapılmadığından bir müddet sonra akıcılık sağlanıyor. Belki de memleket Orta Karadeniz Bölgesi’nde olduğundan alışabildim. Köy evleri, ilk okul sınıfı, kahvehane dekoru, kostümler ve makyaj epey etkileyicidir. Hatta esnaflara ayırdığı sahneleri sadece Sivas’a değil tüm ülkeye yormak gerekir. Çektikleri sıkıntıları komedi üzerinden aktarması takdire şayan. Her iki sinema filminde de beğendiğim asıl nokta yörenin insanlarını olduğu gibi sunmasıdır. Önemli olan doğallık; komedi çekiliyor diye üstünden prim yapmıyor. Karakterleri ezmiyor. Hiçbir karaktere antipati beslemiyorsunuz. Hepsine tek tek alışıyorsunuz, Sivas’la alakalı aklınızda kötü bir düşünce oluşmuyor; tıpkı Ankara gibi. Senaryo bu nedenle sizi kendine çekiyor. Karakter sayısı tam kıvamda, ne kalabalıktan rahatsız oluyorsunuz ne de azlığı yüzünden üstünde çok durulduğunu hissediyorsunuz. Replikler ise evlere şenlik. Aradan zaman geçtiğinde eminim ki birçoğu hala konuşulacak, hoş sohbetlerde yerlerini alacaklar. Hatta konu Sivas olunca turistlerle alakalı espri hep yapılacak! Aydemir’in yönetmen koltuğunda beğendiğim noktalar ise yakaladığı doğa manzaraları, temiz çekim ve renk ayarlarıdır.

Halkı anlatayım derken Anadolu’nun güzelliklerini de ortaya seriyor. Gülüp geçmenin ötesinde gerçekleri gösteriyor. Kamerasında sevdiğim şey yakın çekimlerle yakaladığı enfes mimiklerdir. Hızlı dönüşleri ve ekran donmasını sıklıkla kullanıyor. Bir panik halinde veya şaşkınlıkta siz ne yapıyorsanız kamera da onu karakterler üzerinden size yaşatıyor. Kadroya geçecek olursam; Rasim Öztekin’e ceket iliklemek gerekiyor. 1959 İstanbul doğumlu oyuncu, Galatasaray Lisesi’nden sonra İstanbul Üniversitesi basın Yayın Yüksek Okulu’nu bitirmiştir.

Pek çok tiyatro, sinema, dizi projesiyle gönlümüze taht kurmuştur. Altan Erbulak, İsmail Dümbüllü, Afife Tiyatro Ödülleri’yle de taçlandırılmıştır. Ahmet Kaide’ın mimikleri ise hala gözümün önünde! Diğer projelerde sanki mimiklerini bu kadar kullanmamıştı. Yetenek var, abartmadan sergiliyor. Murat Cemcir şiveyi çok iyi yakalamış. Ekibin dördüncü adamı Barış Yıldız, idealist Anadolu öğretmenini sahiplenmiş. Ya Emel Sayın? Bir insan nasıl bu kadar güzel olabilir, anlayamıyorum.

606
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Düğün Dernek izle- Düğün Dernek full hd izle- Düğün Dernek tek part izle

Tür: Genel

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

 full hd film izle